Штат

Вайніленко Алла Георгіївна

photo

kaf_mss@unicyb.kiev.ua

Народилася 20 травня 1947 р. у мальовничому курортному селищі міського типу Ворзель, передмісті Києва в сім'ї робітників.

В 1968 р. втупила до механіко-математичного факультету Київського університету імені Т.Г.Шевченка, який у 1974 р. успішно закінчила, отримавши спеціальність "математик".

Свою трудову діяльність розпочала з 1965 р. в Немішаєвському сільськогосподарському технікумі на посаді друкарки методичного кабінету. З 1968 р. працює в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка спочатку на посаді бухгалтера, лаборанта, інженера. З першого дня заснування кафедри моделювання складних систем (1969 р.) виконує обов'язки методиста на посаді інженера 1-ї категорії. Повністю несе відповідальність за учбовий процес по кафедрі. Розробляє загальний розрахунок годин по кафедрі, розподіляє учбові години між викладачами та співробітниками кафедри та лабораторії. Оформляє програми нормативних та спеціальних курсів, за які відповідає кафедра. Складає графіки консультацій, самостійних робіт для студентів, взаємовідвідування, відкритих лекцій і т.п. Збирає теми курсових, бакалаврських, дипломних та магістерських робіт для студентів кафедри та проводить методичну роботу по оформленню цих робіт.

Перейти до загального списку штату кафедри