Штат

Матвієнко Володимир Тихонович

photo

доцент

кандидат фізико-математичних наук, доцент, вчений сектретар

matvienko.vt@gmail.com

Народився 1 жовтня 1950 року в с.Шупики Богуславського району Київської області.

В 1968 році закінчив Богуславську середню школу.

В 1974 році закінчив факультет кібернетики Київського державного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю прикладна математика.

Працював в Інституті гідромеханіки АН України, в наукових секторах Київського політехнічного інституту та Київського університету імені Тараса Шевченка.

В 1980 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук на кафедрі моделювання складних систем, науковий керівник проф. Кириченко М.Ф.

З 1990 року – асистент кафедри загальної інформатики факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а з 1993 року – доцент цієї ж кафедри. З 2003 року – доцент кафедри моделювання складних систем.

Автор понад 60 наукових праць, серед них одна монографія один підручник та 3 навчальних посібника.

Брав активну участь у виконанні госпдоговірних та бюджетних робіт з Московським радіотехнічним інститутом, Інститутом теоретичної та експериментальної фізики РАН та Інститутом ядерних досліджень НАН України стосовно оптимального проектування прискорювачів заряджених частинок. Брав участь у створенні систем обробки гідроакустичної інформації і керування мікросупутником.

Наукові інтереси

Викладає нормативні та спеціальні курси

Публікації:

 

Перейти до загального списку штату кафедри